- XDM800/8-24V
Wzmacniacz
Tylko do systemów 24 V: 8-kanałowy wzmacniacz samochodowy/morski klasy D, 100 W x8 @ 2 Ω / 75 W x8 @ 4 Ω - 14,4 V
Ultra-wszechstronny XDM800/8-24V zapewnia osiem kanałów krystalicznie czystej, pełnozakresowej mocy i jest w stanie dostarczyć aż 100 W do każdego z kanałów przy 2 Ω (28,8 V, 1% THD). Technologia, która umożliwia uzyskanie tak dużej mocy w tak kompaktowej obudowie, to nasza zaawansowana konstrukcja szybkiego przełączania NexD™, która umożliwia pracę w pełnym paśmie klasy D z wyjątkowo niskimi zniekształceniami i niezwykłą wydajnością.
Oto kilka przykładów zastosowania XDM800/8-24V:
- ośmiokanałowy wzmacniacz satelitarny: zasilanie czterech par głośników o mocy 75 W x8
- duży czterokanałowy wzmacniacz satelitarny: mostek zapewniający moc 200 W x4 przy 4 Ω
- sześciokanałowy wzmacniacz systemowy: napędza przednie i tylne głośniki satelitarne mocą 75 W x4 @ 4 Ω oraz dwa subwoofery 4 Ω o mocy 200 W każdy
- naprzemienny sześciokanałowy wzmacniacz satelitarny: napędza głośniki przednie mocą 200 W x2 @ 4 Ω oraz cztery głośniki 4 Ω o mocy 75 W każdy
- pięciokanałowy wzmacniacz satelitarny w układzie naprzemiennym: trzy głośniki przednie o mocy 200 W @ 4 Ω + głośniki tylne o mocy 75 W x2
- czterokanałowy wzmacniacz systemowy: obsługuje lewy i prawy głośnik o mocy 200 W x2 @ 4 Ω oraz dwa subwoofery 4 Ω o mocy 200 W każdy
Wzmacniacz ten jest przeznaczony do pracy na jednostkach pływających z 24-woltową instalacją elektryczną z ujemnym uziemieniem. Używanie tego produktu na statkach z uziemieniem dodatnim i/lub napięciem innym niż 24 V może spowodować uszkodzenie produktu i unieważnienie gwarancji.
Znamionowa moc ciągła (RMS) przy 28,8 V:
- @ 4 Ω: 75 W RMS x8
- @ 2 Ω: 100 W RMS x8
- zmostkowany przy 4 Ω: 200 W RMS x4
Znamionowa moc ciągła (RMS) przy 25 V:
- @ 4 Ω: 60 W RMS x8
- @ 2 Ω: 90 W RMS x8
- zmostkowany przy 4 Ω: 180 W RMS x4
Specyfikacja ogólna:
- pasmo przenoszenia: 12 Hz - 22 kHz (+0, -1 dB)
- stosunek S/N, odniesiony do najwyższej mocy znamionowej: > 104 dB poniżej mocy znamionowej (A-ważone, pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz)
- stosunek S/N, odniesiony do 1 W: > 84 dB (ważony A, pasmo przenoszenia szumów 20 Hz - 20 kHz)
- współczynnik tłumienia przy 4 Ω: > 150 / 50 Hz
- współczynnik tłumienia przy 2 Ω: > 75 / 50 Hz
- THD+N przy mocy znamionowej: < 1% @ 2 Ω na kanał
- zakres napięcia wejściowego @ wejścia RCA: 200 mV - 4 V RMS
- minimalny miedziany przewód zasilania / uziemienia: 4 AWG
- bezpiecznik: 40 A (AFS, AGU lub MaxiFuse™)
Przetwarzanie sygnału:
- tryb(y) filtra: dolnoprzepustowy lub górnoprzepustowy
- nachylenie filtra: 12 dB/oktawę
- zakres częstotliwości filtra: 50 Hz - 500 Hz